pendik escort

Bayan Partner Pendikli Mira

Bayan Partner Pendikli Mira - Resim1Bayan Partner Pendikli Mira - Resim2Bayan Partner Pendikli Mira - Resim3Bayan Partner Pendikli Mira - Resim4Bayan Partner Pendikli Mira - Resim5Bayan Partner Pendikli Mira - Resim6Bayan Partner Pendikli Mira - Resim7Bayan Partner Pendikli Mira - Resim8Bayan Partner Pendikli Mira - Resim9Bayan Partner Pendikli Mira - Resim10Bayan Partner Pendikli Mira - Resim11Bayan Partner Pendikli Mira - Resim12Bayan Partner Pendikli Mira - Resim13Bayan Partner Pendikli Mira - Resim14

İlan Detayları

  • Listelenen: 10 Ekim 2017 14:17
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Selamlar. Güzel ve eşsiz bir gün içerisinde siz arkadaşlar ile birlikte renkli bir gün yaşayabilmek adına burada sizlerin arasında yer alıyorum. İstanbul pendik bayan olarak sizlere güzel ve eşsiz zamanları en içten vereeğimi belirtmek isterim. Ben kendi resimlerimi ve bilgilerimi sizlere paylaşarak siz arkadaşların benim hakkımda bilgi sahibi olmanızı sağlıyorum.

Tüm güzel saatleri ve güzel renkleri sizler ile beraber yaşamak istiyorum. Benim ismim Beren. Ben bakımlı alımlı kaliteli özel bir bayanım. Benim ile arkadaş olarak en güzel anıları sizler ile beraber yaşayabilmek adına burada sizlerin arasında yer alıyorum. Tüm eşsiz saatleri ve güzel zamanları en iyi arkadaşınız olarak siz arkadaşların aklını başınızdan alarak mutluluk vereceğimi belirtmek isterim. Güzel ve eşsiz saatleri en içten duyguları ve güzel olan sıcak anıları sizler ile beraber yaşayacağımızı belirtmek isterim. Ben görüşmelerim hakkında siz arkadaşlar iletişim bölümüden bana ulaşarak benim hakkımda daha detaylı bilgi öğrenebilirler.

TEL:

Listing ID: 2659615f0feaf22

  

Report problem

Processing your request, Please wait....